všímavé setkávání

podpůrná skupina pro zájemce o rozvíjení všímavosti (mindfulness) a meditace

Tuto skupinu jsem vytvořila čistě z vlastního zájmu o meditaci a rozvíjení všímavosti. Můžu klidně meditovat sama, ale s dalšími lidmi je to jiné a já to potřebuju. A tak vás zvu, přijďte si se mnou posedět (nebo postát, či poležet) a rozvíjet schopnost bytí v přítomném okamžiku, tak jak to zrovna potřebujete :)

PRO KOHO: pro každého zájemce o rozvíjení všímavosti, který má za sebou některý z mindfulness based kurzů, kdo se věnuje meditacím, nebo absolvoval meditační retreat (pokud zatím nemáte meditační zkušenost a máte zájem o zapojení do skupiny, tak mi napište a třeba něco vymyslíme :)

JAK TO FUNGUJE: aktuálně se scházíme hlavně ve středy, nebo čtvrtky navečer, meditujeme buď v tichu, nebo  meditaci vedu já (nejde ale o kurz, výuku, nebo provázení, jde spíše o skupinové praktikování)

JAK SE PŘIPOJIT: vyplňte formulář pod textem, nebo mi zavolejte a domluvíme se :) zatím fungujeme přes wocap (kde podle svých možností plivu termíny možných setkání)

CENA: připojení do skupiny i účast je zdarma, brzy bude možnost ponechat dobrovolný příspěvek, který využiju na nákup meditačních polštářů, čajů, svíček a pod. :)

MÍSTO: Psychoterapie Praha 8, Zenklova 305/11